نوع فایل
pptx
تعداد صفحات 22
تعداد بازدید 236

تاثیر فن آوری در آموزش

...

استاد: آقای ستوده

کارکردهای فناوری های آموزشی در یادگیری نقش توجه وقصد يادگيری در فراگيری شناخت اهميت ويژه ای دارد.نقش کنش دانش آموز در فراگيری شناختی کاملآ به نوع دانشی که قرار است فرا گرفته شود بستگی دارد. هراکتسابی متضمن پردازش فعال اطلاعات در ذهن دانش آموز است. از اين رو هيچ نوعی از يادگيری غير فعال نيست. ممکن است دانش بيانی از طريق تجارب معمول با کاردر دنيای ريزپردازنده ها و مشاهده وپردازش اطلاعات ارائه شده فرا گرفته شود پاره ای از روشهای جديد آموزشی به منظور بهره گيري از يادگيری ارادی وانگيز سعی در تحريک کيفيت دقت خود انگيخت (جهت مشاهده کامل مطالب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید)

نوع فایل
ppt
تعداد صفحات 29
تعداد بازدید 236

فصل 2 اندازه گیری درعلوم وابزارهای آن

اهداف کلی: 1)با یکاهای اندازه گیری طول ،جرم، وزن، حجم،وزمان آشنا شود 2)تبدیل متعارف واحد های اندازه گیری انجام دهد 3)دقت اندازه گیری ونحوه استفاده صحیح وسیله اندازه گیری را انجام دهد

برای اینکه مشخص شود درمدت یکسال چقدر رشد کرده ایم چه چیزی را اندازه می گیریم؟

اارزیابی ورودی:

1) اگربخواهید که بفهمیددرمدت یک سال چقدررشد کرده اید چه چیزی را اندازه میگیرید؟ 2) برا ی به موقع رسیدن به مدرسه چطور؟ 3) پزشک با اندازه گیری چه مواردی پی به سلامتی یا بیماری میبرد؟ 4) برای طراحی وساخت ساختمان وجاده ها به چه ابزاری نیازد (جهت مشاهده کامل مطالب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید)

نوع فایل
pptx
تعداد صفحات 16
تعداد بازدید 237

بسم الله الرحمن الرحیم

شناسایی خطرات و راههای ایمن سازی آنها در ایستگاه ایمنی هما تهیه کننده : . بهار

خطرات شناسایی شده به همراه تصاویر آنها و راههای ایمن سازی آنها به صورت مجزا ارائه گردیده است. باید توجه داشت که در مواقع انجام تعمیرات میبایست مجوز (پرمیت) مجوز مربوطه را از واحد ایمنی و واحدهای مربوطه اخذ گردد وهمچنین پیش بینیهای لازم جهت جلوگیری از وقوع حوادث احتمالی دیگر ناشی از عملیات تعمیرات و خارج شدن از سرویس وعملکرد دستگاههایی که تعمیرات بر روی آنها انجام میشود به عمل آید.

(جهت مشاهده کامل مطالب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید)

نوع فایل
pptx
تعداد صفحات 13
تعداد بازدید 237

عنوان: نظریه های رفتاری ناتوانیهای یادگیری

تهیه کننده:

لوتوس محقق

نام استاد:

لوتوس محقق

روان شناسی رفتاری به ما کمک می کند که درک کنیم چطور رفتار از طریق یاد گیری شکل می گیرد. نظریه های رفتاری چارچوب نظامداری برای پژوهش ؛ ارزشیابی و آموزش فراهم کرده اند. هسته روان شناسی رفتاری واحد رفتاری می باشد.

مقدمه

C B A

(پیامد رفتاری یا تقویت کننده) (رفتار هدف یا پاسخ) (محرک یارویداد قبلی)

مولفه های واحد رفتاری

(جهت مشاهده کامل مطالب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید)

نوع فایل
pptx
تعداد صفحات 11
تعداد بازدید 238

استاد:

موضوع : کنترل پیچ هواپیما

تهیه کننده:

امروزه بر روی سیستم کنترل اتوماتیک که سیستم هواپیما را کنترل می کند تاکید فراوان می کنند تعداد زیادی از کارهای انجام شده بر روی کنترل پیج (pitch)یک هواپیما با هدف پایداری پرواز بحث می کند.

1) مقدمه

(جهت مشاهده کامل مطالب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید)

نوع فایل
pptx
تعداد صفحات 14
تعداد بازدید 238

نقش مثبت و منفی شرکت های چند ملیتی درتجارت و اقتصاد کشورهای درحال توسعه

گردآورندگان: --- استاد راهنما: ---

تاریخچه شرکت های چند میلیتی

مفهوم شرکت چند ملیتی (Multinational corporation) محصول دوره پس از جنگ جهانی دوم است و کاربرد متداول تعبیر چند ملیتی از هنگام انتشار ضمیمه اختصاصی مجله «بیزنس ویک» (Business Week) تحت عنوان شرکت‌های چند ملیتی آغاز گردید (رهنما، ۱۳۵۷، ص ۷۸)، اما نقش کنونی شرکت‌های چند ملیتی در اقتصاد جهانی به دوران مرکانتیلیسم (Mercantilism) برمی‌گردد. اهمیت دستیابی به منابع ارزشمند معدنی، همچون طلا و نقره سبب گردید تا کشورهای قدرتمند آن دور (جهت مشاهده کامل مطالب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید)

نوع فایل
pptx
تعداد صفحات 22
تعداد بازدید 239

تنوع روشها وفنون یاد دهی - یادگیری در درس تعلیمات دینی به دو دلیل است؟

از یک طرف : به علت موضوعات دینی مختلف که شامل موضوعات :اعتقادی-اخلاقی-عرفانی-رفتارواداب سلوک عبادت وبرنامه های اجتماعی است.

ازطرف دیگر:به علت ساحت های وجودی انسان است.

انواع رویکرد های پیشنهاد شده به انواع روش ها:

رویکرد فعا ل

رویکرد فطرت گرا

به همراه

رویکرد فعا ل

رویکرد فطرت گرا

مخاطب با مجموعه توانایی ها-استعدادها-گرایش ها -مهارت ها و ویژگی های شخصی خود حضوردارد واز همه انها در جهت کمال خود بهره می برد.

که شامل نقش ا (جهت مشاهده کامل مطالب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید)

نوع فایل
pptx
تعداد صفحات 20
تعداد بازدید 239

كودكان با نارساييهاي ويژه دريادگيري

تهيه کننده:

دانشجوی تربیت معلم آموزش ابتدایی

...

كودكان با نارساييهاي ويژه دريادگيري از سال 1950روانشناسان و معلمان متوجه كودكان خاصي شدند كه از نظر جسمي مشكلي نداشتند ولي در يادگيری دچار مشكل بودند كه گاهي اين اشكالات با نابهنجاری رفتاری همراه بود دانشمندان ريشه اصلي اين نارسايي را مشكلات بدني فرض كردند و این كودكان را ضايعات مغزی ضايعات خفيف مغزی وآسيب های روانی ناميدند

امروزه با اين نظريه مخالفت شده چون پزشكان هيچ مدركی كه دليل بر نابهنجاری عصبي وضايعات مغزی اين كودكان باشد نيافتند.واين دانش آموزل (جهت مشاهده کامل مطالب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید)

نوع فایل
pptx
تعداد صفحات 46
تعداد بازدید 239

موضوع پروژه : مدیریت نیروی انسانی و ماشین آلات در پروژه های عمرانی استاد: تهیه کننده:

(جهت مشاهده کامل مطالب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید)

نوع فایل
pptx
تعداد صفحات 35
تعداد بازدید 242

امنيت ضرورت توسعه در عصر اطلاعات و ارتباطات

مهندس امير شجاعان-رئيس مرکز نوسازي، تحول اداري و فناوری اطلاعات وزارت کشور

طرح چند سوال

در قرن اخير ميزان و نحوه تاثير فناوري در زندگي بشر چگونه قابل ارزيابي است؟ در قرن بيست و يکم آيا فناوري اطلاعات و ارتباطات يک انتخاب است و يا يک پارادايم قالب زندگي؟ با فرض اين‌که فناوري اطلاعات و ارتباطات يک انتخاب باشد آيا هزينه امنيتي آن بر منافع حاصل از آن ارجحيت دارد؟ آيا فناوري‌هاي نوظهور به صورت عام و فناوري اطلاعات به صورت خاص به صورت ذاتي ماهيتي تهديد آميز دارند؟

(جهت مشاهده کامل مطالب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید)


تیلیغات