نوع فایل
docx
تعداد صفحات 10
تعداد بازدید 113

ورزش تیر اندازی

تاريخچه تيراندازي

به گفته ""هردوت"" مورخ يوناني ، ايرانيان داراي چهار صفت ممتاز بودند . جوانمرد بودند ، راست ميگفتند ، راست به اسب مي نشستند و راست تير مي انداختند. ويژگي هايي که يک ايراني را از مردمان ساير ملل جهان تميز ميداد. در کتاب حماسي ملي شاهنامه فردوسي اشعاري وجود دارد که حاکي از نقش تير اندازي در بين ايرانيان قديم و جنگهاي آنان بوده است و بارها از حاکمان ، دليران و رزم آور اني نام ميبرد که در هنگام بزم و شکار، براي سرگرمي خود و مشاهده قدرت و جسارت شاهزادگان و ديگر نام آوران مسابقات تيراندازي را تشکيل داده و برندگان آن را با دريافت جوايز مف (جهت مشاهده کامل مطالب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید)

نوع فایل
docx
تعداد صفحات 1
تعداد بازدید 113

مرغ عشق

مرغ عشق پرنده ایست اهلی از نژاد طوطی. وطن اصلی این پرنده همچون بسیاری از طوطی سانان دیگر، سرزمین استرالیا است.

مشخصات

مرغ عشق آبی

مرغ عشق در حالت کلی می توان به ۲گروه هلندی وساده تقسیم کرد که نژاد هلندی آن دو برابر بزرگتر از نژاد معمولی آن است که معمولا درکشورانگلستان نگهداری شده ودرایران هم موجود است ومرغ عشق اهلی، اندکی از همنوعان وحشی خود بزرگ‌تر است. طول (جهت مشاهده کامل مطالب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید)

نوع فایل
docx
تعداد صفحات 3
تعداد بازدید 113

تفاوت راهنمایی و مشاوره

گروهی از صاحب نظران ومتفکران ،راهنمایی و مشاوره را به منزله ی امری مشابه دانسته و تفاوتی بین آنها قائل نشده اند . برخی نیز به وجود تفاوتهای بین این دو ، به قرار زیر اشاره کرداند :

راهنمایی ، راهنما می تواند از طریق مطالعه ی پرونده تحصیلی مراجع یا مورد مشورت قرار گرفتن از جانب اولیای دانش آموز یا مربیان وی ، به اطلاعات گسترده و وسیعی در مورد وی دست یابد . در صورتی که ممکن است در امر مشاوره و در ابتدای کار مشاور فاقد چنین اطلاعات مفیدی باشد چرا که اغلب اوقات مراجع بدون مقدمه برای مشاوره مراجعه کرده و مشکل خود را با مشاور در میان می گذارد.

(جهت مشاهده کامل مطالب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید)

نوع فایل
docx
تعداد صفحات 2
تعداد بازدید 113

ماده غذایی موثر در پیشگیری از بروز سرطان

۱. سیر را به هر چه می خورید اضافه کنید  سیر حاوی ترکیبات گوگرد است که سیستم ایمنی بدن را تحریک کرده و پتانسیل بالایی در نابودی تومورهای سرطانی دارد. مطالعات نشان داده که سیر به میزان قابل توجهی از بروز سرطان معده جلوگیری کند.0.

۲. خودتان را با کلم بروکلی سیر کنید بروکلی، یک گیاه مغذی ضد سرطان است که مصرف آن بسیار توصیه می شود. اما باید توجه داشته باشید که امواج مایکروویو ۹۷ درصد از خاصیت ضد سرطانی بروکلی را از بین خواهد برد؛ پس پیشنهاد می شود، آن را به صورت بخارپز و یا در سالاد و سوپ استفاده کنید.

۳ (جهت مشاهده کامل مطالب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید)

نوع فایل
docx
تعداد صفحات 2
تعداد بازدید 113

قاضی وارد دادگاه میشود و مینشیند بعد با پوک خود بر میز میکوبد: و می گوید جلسه رسمی است.

و بعد قاضی میگوید: متحم را بیاورید .

نگهبان متحم را می آورد.

قاضی می گوید:آن دگر چیست بردارآن ها را .

دزد می گوید: نمی شود شناخته می شوم .

قاضی میگوید: بردار کسی تو را نمی شناسد.

دزد می گوید:کسی نمی شناسد مطمئن باشم کسی نمی شناسد.

قاضی: مطمئن باش کسی تو را نمی شناسد.

قاضی به معاون میگویدبخوان.

معاون:کری شکری خونی منی((هتر))خونه ی منی((هتر)).

قاضی با پک خودبر میز می کوبد ومی گوید:شرح اتحامات (جهت مشاهده کامل مطالب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید)

نوع فایل
docx
تعداد صفحات 9
تعداد بازدید 113

کرم چيست ؟

کرم ، يک برنامه کامپيوتری است که قابليت تکثير خود از ماشينی به ماشين ديگر را دارا است . شبکه های کامپيوتری بستر مناسب برای حرکت کرمها و آلوده نمودن ساير ماشين های موجود در شبکه را فراهم می آورند. با استفاده از شبکه های کامپيوتری ، کرمها قادر به تکثير باورنکردنی خود در اسرع زمان می باشند. مثلا" کرم "Code Red" ، که در سال 2001 مطرح گرديد ، قادر به تکثير خود به ميزان 250.000 مرتبه در مدت زمان نه ساعت بود. کرمها در زمان تکثير، زمان کامپيوتر و پهنای باند موجود را استفاده می نمايند. کرم Code Red ، در زمان تکثير به ميزان قابل ملاحظه ای سرعت ترافيک اطلاعاتی بر روی اينترنت (جهت مشاهده کامل مطالب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید)

نوع فایل
docx
تعداد صفحات 4
تعداد بازدید 113

نگاهی به پیشرفت های هسته ای ایران

از آغاز برنامه هسته ای کشورمان در سال ۱۳۸۱ شش سال می گذرد. در این مدت منحنی رشد و توسعه فناوری هسته ای ایران سیر صعودی داشته است به گونه ای که جمهوری اسلامی ایران در جمع چند کشور معدود باشگاه هسته ای جهان قرار می گیرد. آنچه امروز برای مردم و مسئولان کشور مسلم است، این است که با وجود فشار های بین المللی و صدور سه قطعنامه تحریمی شورای امنیت علیه ایران نباید از تحقق اهداف ملی در مسیر اتمی شدن لحظه ای عقب ماند.

نگاهی به آخرین پیشرفت های هسته ای کشورمان و چشم انداز روشن فن آوری هسته ای به عنوان محوری ترین فناوری دنیای آینده هدف این نوشت (جهت مشاهده کامل مطالب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید)

نوع فایل
docx
تعداد صفحات 12
تعداد بازدید 113

گزارش کار آموزی

موضوع :

آموزش مفاهیم هنر و ریاضی به کودکان پیش دبستانی

مکان کارآموزی:

مهد کودک گل های زندگی

تـقدیم به:

پدر و مادر عزیزم که یادشان در ذهنم، عشقشان در قلبم و عطر مهربانیشان در تمام وجودم تا ابد باقیست.

چکیده

(جهت مشاهده کامل مطالب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید)

نوع فایل
docx
تعداد صفحات 9
تعداد بازدید 113

ویژگی‌های تفکر بسیجی

/

“بسیجی” از جمله واژه‌هایی است که به لطف انفاس قدسی امام تنها در لغتنامه و دایره‌المعارف انقلاب اسلامی یافت می‌شود. “بسیجی” فرد عاشق سراز پا نشناخته‌ای است که لحظه لحظه زندگی خویش را وقف اسلام و قرآن و ولایت و انقلاب اسلامی کرده است.

شناخت بسیجی در وضعیت کنونی و آینده از ضروریات بزرگی است که در سرنوشت سامان دادن به کشور، ترویج اسلام ناب و تداوم راه مقدس انقلاب و امام راحل (سلام‌الله علیه) نقش تعیین کننده دارد.

ملاک و مبنا برای معرفت بسیجی، تفکر بسیجی است که ما را می‌تواند به گوشه‌هایی از حیات معنوی او رهنمون و (جهت مشاهده کامل مطالب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید)

نوع فایل
docx
تعداد صفحات 9
تعداد بازدید 113

موضوع تحقیق:

سکته قلبی

فهرست مطالب

عنوان 

صفحه سکته قلبی................................................................................................................................................... 

2 سبب‌شناسی....................................................................................................................................................... 

3 شیوه غلط زندگی و کاهش (جهت مشاهده کامل مطالب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید)


تیلیغات