نوع فایل
docx
تعداد صفحات 1
تعداد بازدید 88

شهید سرافراز موسی تراکمه ای:

فرزند: صفر

محل تولد : دهنو خالو محمدعلی

تاریخ تولد: ۹/۴/۱۳۳۷

محل شهادت : آبادان

تاریخ شهادت : ۵/۷/۱۳۶۰

سال ۱۳۳۷ در دهنو خالومحمدعلی از توابع شهرستان لامرد دیده به جهان گشود . ایام کودکی را در میان مردم صمیمی و خونگرم زادگاهش سپری کرد و با اخلاق و تعالیم مذهبی آشنا شد . تحصیلات ابتدایی و راهنمایی را در دبستان دهنو خالو محمد علی و مدرسه راهنمایی خرد لامرد گزراند و به خاطر دوری راه و مشکلات مالی ناچار به ترک تحصیل شد. او مدتی همراه پدر به کشورهای حاشیه ی خلیج فارس رفت و پس از فراهم آوردن ح (جهت مشاهده کامل مطالب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید)

نوع فایل
docx
تعداد صفحات 78
تعداد بازدید 88

گزارش کارآموزی در جهاد کشاورزی

مقدمه

اهميت حسابداری وحسابرسی دولتی به لحاظ ويژ گيهايی خاص خودو عليرغم تحت پوشش قراردادن بخشی عظيمی ازمنابع مالی كشور هنوز هم مورد توجه جدی قرار نگرفته وابعاد وجايگاه واقعی آن به خصوص درايران درسپرده‌ای ازابهام باقی مانده است. درعصر انفجار اطلاعات، كشورهای پيشرفته مطابق معمول به اهميت امور مالی دولتی وغيرانتفاعی بيش ازپيش پی برده ودرسالهای گذشته شاهد تشكيل كميسيونها وكميته‌های بررسی وتجديد نظر درنظامهای حسابداری وحسابرسی دولتی اين كشورها هستيم كه نتيجه آن به صورت تغييرات بنيادی دراستانداردهای جديد حسابداری وحسابرسی غيرانتفاعی تبلور م (جهت مشاهده کامل مطالب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید)

نوع فایل
docx
تعداد صفحات 246
تعداد بازدید 88

گزارش کارآموزی

دانشکده: فنی مهندسی واحد لامرد بخش: پتروشیمی

موضوع:

گذری برساختار اتصالات و شبکه های گاز شهری شرکت ملی گاز ایران

مکان:

اداره گاز گله دار

تقدیر و تشکر :

از اساتید ارجمند و گرامی که هر کدام در پیشرفت و ترقی تحصیلی اینجانب زحم (جهت مشاهده کامل مطالب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید)

نوع فایل
docx
تعداد صفحات 6
تعداد بازدید 88

تاریخچه بازاریابی شبکه ای

بازاريابي شبکه اي حدود 50 سال سن دارد. و در اوايل دهه 1940 شرکتي به نام California Vitamins دريافت که تمام نمايندگان جديد فروش آنها دوستان و يا خانواده نيروهاي فعلي آنها هستند. اولين دليل اين قضيه آن بود که آنها محصول را به قيمت عمده مي خواستند . آنها همچنين دريافتند که ايجاد نيروي فروش متشکل از تعداد زيادي از افراد که محصول کمي مي فروشند آسانتر از يافتن چند فوق ستاره است که مي توانند تعداد زيادي محصول را به فروش برسانند. بنابراين آنها اين دو ايده را با هم ترکيب کرده و يک ساختار فروش مبتني بر پاداش را طراحي نموند که نيروهاي فروش آنها را تشويق مي کر (جهت مشاهده کامل مطالب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید)

نوع فایل
docx
تعداد صفحات 2
تعداد بازدید 88

پیوند بسیار عجیب سیب زمینی و گوجه فرنگی (عکس(

این گیاه که هم گوجه فرنگی تولید می کند و هم سیب زمینی، برای خودش یک آزمایشگاه غذایی فرانکن اشتاین است! با آنکه این گیاه از لحاظ ژنتیکی اصلاح شده است، ولی معجزه باغبانی آن کاملاً طبیعی است. این گیاه TomTato نامیده می شود و هر گیاه آن بیش از 500 گوجه ریز شیرین و یک دسته سیب زمینی به بار می آورد. این گیاه با کمک یک پروسه پیوندی با فناوری پیشرفته تولید می شود که به تازگی و برای اولین بار در اختیار عموم باغداران در بریتانیا قرار گرفته است باید به این کار چنین آدمی احسنت گفت زیرا کارش بی نظیر است.

 

/ < (جهت مشاهده کامل مطالب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید)

نوع فایل
docx
تعداد صفحات 4
تعداد بازدید 88

كاربرد های ضمير it

هر گاه فاعل جمله به هر دليلی مشخص نباشد از ضمير it به عنوان نائب فاعل استفاده می شود.

 It ضمیر خنثی برای سوم شخص مفرد است و زمانی فاعل جمله اشیاء یا حیوان باشد به جای آن استفاده می شود. اما It در موارد دیگری نیز استفاده می شود که فقط برای پر کردن جای فاعل می آید و معنی خاصی ندارد. و موارد كاربرد آن عبارتند از :

  1-  آب و هوا :

مثال:

It is very hot today.

It is cold today.

It was raining.

It is sunny.

 

2- قيد زمان :

مثال:

عج (جهت مشاهده کامل مطالب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید)

نوع فایل
docx
تعداد صفحات 1
تعداد بازدید 88
نوع فایل
docx
تعداد صفحات 4
تعداد بازدید 89

جنگ نرم چیست ؟

 امروزه جنگ ها شکل های مختلفی به خود گرفته اند از جمله جنگ نرم که شامل اقدامات روانی و تبلیغاتی می شود که هدف آن جامعه یا گروه خاصی است و عمده تفاوت آن با جنگ سخت عدم استفاده از سلاح های نظامی می باشد زیرا در جنگ نرم از سلاح های تبلیغاتی استفاده می شود. به تعبیر دیگر جنگ نرم استفاده دقیق و طراحی شده از تبلیغات و ابزارهای مربوط به آن است، به منظور تاثیر گذاری بر عقاید ، فرهنگ ، سیاست ، احساسات ، تمایلات ، رفتار و مختصات فکری دشمن با توسل به شیوه هایی که موجب پیشرفت مقاصد امنیت ملی می شود است.

 جنگ ها تا سال ۱۹۴۵ میلادی غالبا جنگ سخت بود. بعد از آن با (جهت مشاهده کامل مطالب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید)

نوع فایل
docx
تعداد صفحات 1
تعداد بازدید 89

سلام

و سلام كردن باعث افزايش سلامت و محبت ميان انسانها و خشنودي پروردگار عالم مي شود.

سلام كردن فردي به فرد ديگر به مثابه تقاضاي سلامت از سوي خداوند براي آن شخص است و نعمتي بالاتر از سلامتي بعد از ايمان در جهان وجود ندارد.

مومناني كه به ازاي صبر، شكيبايي و استقامت در برابر گناهان، هواي نفس و وسوسه هاي شيطاني وارد بهشت مي شوند، فرشتگان به استقبال آنها آمده و به ايشان سلام مي كنند.

سلام در قرآن و اسلام از جايگاه ويژه اي برخوردار است،افزود: خداوند در قرآن مجيد به عده اي از پيغمبران از جمله نوح، ابراهيم و موسي سلام كرده و مومنان و نمازگزاران ني (جهت مشاهده کامل مطالب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید)

نوع فایل
docx
تعداد صفحات 3
تعداد بازدید 89

نقش دانش آموز در دفاع مقدس

دانش‌آموزان انقلابی در طول دوران انقلاب اسلامی حماسه‌های بزرگی را خلق کردند که نمونه بارز آن دانش‌آموز بسیجی 13 ساله انقلاب «شهید حسین فهمیده» بود که الگوی همه دانش‌آموزان کشور است.  نقش دانش‌آموزان بسیجی در دوران دفاع مقدس انکارناپذیر است.  امروز دانش‌آموزان انقلابی و بسیجی باید با تمام وجود به توسعه علمی کشور بپردازند تا کشور از نظر علمی وابسته هیچ کشوری بیگانه‌ای نباشد. یکی از مهم‌ترین خصوصیتی که دانش‌آموزان بسیجی باید داشته باشند اخلاق نیکو و منحصر به فرد در جامعه است.  شهدای ما اخلاقی عالی داشتند و دانش‌آموزان بسیجی باید شهدا را الگوی خو (جهت مشاهده کامل مطالب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید)


تیلیغات