نوع فایل
docx
تعداد صفحات 3
تعداد بازدید 112

«محمد بروجردی» در وصیت نامه خود آورده است: من با تمام وجود این اعتقاد را دارم که شناخت و مبارزه با جریانهایی که بین مسلمین سعی در به انحراف کشیدن انقلاب از خط اصیل و مکتبی آن را دارند به مراتب حساستر و سخت‌تر از مبارزه با رژیم صدام و آمریکاست.

/

"محمد پدر دره گرگی " مشهور به "محمد بروجردی " در سال 1333 شمسی در روستای دره گرگ از توابع شهرستان بروجرد دیده به جهان گشود.بسیار خردسال بود که خانواده اش به تهران مهاجرت کرد و او در محله "مولوی " بالید و مبارزات سیاسی خود را از 15 سالگی آغاز کرد. او تا پیروزی انقلاب اسلامی کارنامه ای سنگین از مبارزات سیاسی و مسلحانه برای خو (جهت مشاهده کامل مطالب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید)

نوع فایل
docx
تعداد صفحات 8
تعداد بازدید 112

جزوه مربوط به درس:

کارآفرینی و پروژه

با نام خدا

راهنمای تهیه طرح کسب و کار

(Business Plan)

عنوان کسب و کار

مشخصات تهیه کننده طرح

نام و نام خانوادگی : مرتضی بهزادی

سطح و رشته تحصیلی : کاردانی حسابداری

شغل فعلی: آزاد

تجربه و تخصص:

تلفن تماس:

1* بخش اولیه (نمای ذهنی):

(جهت مشاهده کامل مطالب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید)

نوع فایل
docx
تعداد صفحات 44
تعداد بازدید 112

مقاله ای کامل در مورد تخت جمشید

مقدمه

ایران بزرگ با داشتن سابقه ای چند هزار ساله، یکی از اولین و مهم ترین مراکز تمدن ساز جهان به شمار می رود . مردمان این سرزمین از تاثیر گذارترین انسان های کره ی خاکی خاکی هستند که در طول تاریخ با سربلندی ، افتخار و حماسه سازی زیسته اند و از خود یادگارهای فراوانی به جا گذاشته اند . به همبن خاطر میان گذشته ، حال و آینده ی این مردم و این سرزمین به صورت مستمر یک ارتباط فرهنگی وجود داشته و خواهد داشت .

بی شک در میان یادگارهای گذشتگان “تخت جمشید” چون نگینی در میان حلقه ی میراث فرهنگی این سرزمین کهن می (جهت مشاهده کامل مطالب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید)

نوع فایل
docx
تعداد صفحات 2
تعداد بازدید 112

آشنایی با اصول بهداشت و تغذیه ورزشی

تعریف بهداشت :

بهداشت یك حالت كامل سلامت جسمی روانی و اجتماعی است . برای برخورداری از بهداشت خوب باید نظافت و بهداشت اعضای بدن تغذیه ، خواب و استراحت ، ورزش و تفریح ، عدم اعتیاد ، مراقبتهای پزشكی رعایت گردد و بهبود شیوه زندگی آموزش داده شود .

تعریف بهداشت ورزشی: بهداشت ورزشی را می‌توان به شناخت و كاربرد مجموعه‌های ازعلوم و ورزشهای تضمین كننده سلامت روحی و جسمی افراد درفعالیتهای ورزشی اطلاق كرد كه موجب پیشگیری از بروز و اشاعه بیماریها و جلوگیری از صدمات جسمانی در محیط ورزش می گردد.

موازین بهداشت ورزشی و پوش (جهت مشاهده کامل مطالب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید)

نوع فایل
docx
تعداد صفحات 1
تعداد بازدید 112

فلوئور عنصر شیمیایی است که در جدول تناوبی با نشان F و عدد اتمی ۹ یافت می‌شود. این عنصرگازی یک ظرفیتی، هالوژن، به رنگ زرد کم رنگ و سمی می‌باشد وازتمامی عناصر، الکترونگاتیو تر و واکنش‌پذیر تر است. نوع خالص آن بسیار خطرناک و درصورت تماس با پوست، سوختگیهای شیمیائی شدید ایجاد می‌کند.

ویژگیهای درخور نگرش

فلوئور خالص (گاز) زردرنگ و فرسایشگری است که عامل اکسید کننده‌ای قوی می‌باشد.این گازاز تمامی عناصر الکترونگاتیوتر و واکنش پذیرتر است و با بیشتر عناصر دیگر از جمله گازهای بی اثر، زنون و رادون تولید ترکیب ایجاد می‌کند. فلوئور حتی در تاریکی و شرایط سرد با هیدروژن بصورت انفجا (جهت مشاهده کامل مطالب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید)

نوع فایل
docx
تعداد صفحات 2
تعداد بازدید 112

مهاجرت روستاییان به شهر

مهاجرت بی رویه یک بیماری اجتماعی و عامل بسیاری از نابسامانیهای سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی است . در

کشور در طول سالهای گذشته مهاجرت وجود داشته و بعد از انقلاب به دلایل متعدد تشدید گردیده است.

مسئله مهاجرت به صورت مهاجرت از روستا به شهر، از شهر به روستا، از روستا به روستا ، از شهر های کوچک به

شهر های بزرگ در جامعه اتفاق می افتد . مهاجرت یکی از ابعاد مهم فرایند توسعه اقتصادی - اجتماعی به حساب می آید . مهاجرت از مناطق روستایی به سوی شهرها در اغلب کشورها مشاهده می شود لیکن، شیوه آن در کشورهای در حال توسعه با کشورهای پیشرفته تف (جهت مشاهده کامل مطالب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید)

نوع فایل
docx
تعداد صفحات 10
تعداد بازدید 112

فوتسال

فوتسال به بازی فوتبال درون سالن، گفته می‌شود. این رقابت‌ها در زمینی به ابعاد زمین بسکتبال، در محل‌های سرپوشیده و یا در محل باز و بدون دیوار و حصار انجام می‌گیرد. فوتسال (FUTSAL)، واژه بین‌المللی برای این رشته ورزشی است. این واژه برگرفته از لغات اسپانیایی FUTbol و SALA - به معنی درونی یا درون سالن – است.

تاریخچه فوتسال

منشا شکل گیری فوتسال به شهر مونته‌ویدئوی اوروگوئه باز می‌گردد. در سال ۱۹۳۰، ژوان کارلوس سریانی، فوتبال ۵ نفره را برای مسابقات جوانان در YMCA پی‌ریزی کرد. فوتسال به سرعت در آمریکای‌جنوبی بخصوص برزیل محبوبیت پیدا کرد. بسیا (جهت مشاهده کامل مطالب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید)

نوع فایل
docx
تعداد صفحات 1
تعداد بازدید 112

تئوري آزمايش تهيه استانيليد

استانيليد يا همانN –فنيل استاميد داراي فرمول C6H5NHCOCH3 بوده و جزء دسته آمين هاي نوع دوم است. با وجود آنكه از اين ماده در تهيه داروها استفاده مي شود.

مصرف زياد يا طولاني استانيليد سبب بيماري خوني بنام مت هموگلوبينميا مي شود. در اين بيماري ، اتم آهن مركزي هموگلوبين از حالت آهن(II) به حالت آهن(III) تبديل مي شود و مت هموگلوبين مي دهد. مت هموگلوبين نمي تواند حمل اكسيژن را در خون انجام دهد و نتيجه آن نوعي كم خوني است كه با كاهش هموگلوبين يا از دست رفتن سلول هاي قرمز همراه است.

از واكنش آمين با اسيد انيدريد ، آميد تشكيل مي شود. است (جهت مشاهده کامل مطالب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید)

نوع فایل
docx
تعداد صفحات 6
تعداد بازدید 112

تاریخچه بازاریابی شبکه ای

بازاريابي شبکه اي حدود 50 سال سن دارد. و در اوايل دهه 1940 شرکتي به نام California Vitamins دريافت که تمام نمايندگان جديد فروش آنها دوستان و يا خانواده نيروهاي فعلي آنها هستند. اولين دليل اين قضيه آن بود که آنها محصول را به قيمت عمده مي خواستند . آنها همچنين دريافتند که ايجاد نيروي فروش متشکل از تعداد زيادي از افراد که محصول کمي مي فروشند آسانتر از يافتن چند فوق ستاره است که مي توانند تعداد زيادي محصول را به فروش برسانند. بنابراين آنها اين دو ايده را با هم ترکيب کرده و يک ساختار فروش مبتني بر پاداش را طراحي نموند که نيروهاي فروش آنها را تشويق مي کر (جهت مشاهده کامل مطالب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید)

نوع فایل
docx
تعداد صفحات 2
تعداد بازدید 112

دلبستگی بالینی

یکی از پایه های اساسی درمان هیجان مدار نظریه ی دلبستگی است. بسیار با اهمیت است که افراد با این مفهوم آشنا باشند.

زوجها پایه یک رابطه دیرپا و شادیبخش را عشق میدانند. در زوجدرمانی همواره مفاهیمی مانند قدرت، کنترل، خودگردانی، واسطهمندی تعارض در ممانعت از اشاعه محبت و عشق را زیر سیطه خود گرفته و عشق به یک متغییر فراموش شده تبدیل میشود.

اصول نظریه دلبستگی بالینی:

1- دلبستگی یک نیروی برانگیزاننده ذاتی است.

طلب و حفظ رابطه با افراد مهم زندگی یکی از گرایشات برانگیزاننده، اساسی و فطری انسان در طول زندگی است.

ای (جهت مشاهده کامل مطالب بر روی ادامه مطلب کلیک کنید)


تیلیغات